Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Як відбувається встановлення накопичувального водонагрівача?

 

Встановлення накопичувальних водонагрівачів відрізняється від монтажу проточних водонагрівачів тим - що накопичувальний водонагрівач гріє воду в баку і не так багато споживає електричної енергії. Однак такі роботи як прокладка кабелю до електрощита і установка розеток - все одно необхідно зробити, так як в інструкції по установці накопичувального водонагрівача цей пункт описаний.

Схема установки накопичувального водонагрівача виглядає наступним чином - в систему врізається 2 крана. Перший кран йде на гарячу воду, а другий на холодну. І сам накопичувальний водонагрівач дозволяє при правильному монтажі  користуватися і гарячою і холодною водою - також як ви користувалися раніше. Але для того щоб правильно врізати накопичувальний водонагрівач в систему водопостачання - вам необхідно провести сантехнічні роботи в вашому сантехнічному шафі. Вартість установки і підключення накопичувального водонагрівача залежить від об'єму робіт.

 

Схема монтажу підігрівачаВстановлення водопідігрівача. Херсон. Олешки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстри нашої группи  в Херсоні та Олешках із задоволенням допоможуть Вам з встановленням,ремонтом та чисткою водопідігрівачів


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely