Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Нова техніка вимагає особливої уваги, і все починається з підключення. Нижче ми розглянемо підключення пральної машини з урахуванням всіх нюансів.

 

Крок перший. Продумати підключення пральної машини необхідно до її придбання.

 

Перед покупкою пральної машини виміряйте площу, де плануєте її встановити. Заміряти необхідно висоту місця для пральної машини, довжину і ширину. Це важливо, тому що стіни не завжди рівні, є і звуження, які згодом можуть перешкодити підключити пральну машину.

 

Купувати пральну машину потрібно трохи менше, ніж розміри місця, обраного під її підключення, оскільки машина не повинна стояти до стіни впритул.

 

Майстри радять встановити пральну машину так, щоб шланг не мав довші 1,5м. Звичайно, він може бути і довший, але при цьому насос пральної машини буде перевантажуватися.

 

Крок другий. Отримуємо і розпаковуємо пральну машину

 

Не поспішайте виконувати підключення пральної машини. Коли отримаєте пральну машину, уважно огляньте її, і трохи покачайте - якщо є внутрішні стуки, або зовнішні пошкодження - краще вимагати заміни. Якщо все відмінно, можна готуватися до підключення. .

 

Перед підключенням пральної машини, необхідно зняти транспортні фіксатори: фіксатори і болти, а також прибрати ущільнювачі. Щоб зробити видалення фіксаторів, потрібно зняти задню панель, а потім вийняти фіксатори.

 

Крок третій. Встановлюємо і вирівнюємо пральну машину

 

Підключаючи прилад вагомим моментом є вирівнювання - для досягнення стійкості. Якщо це зробити неправильно, надалі можлива поява сильних вібрацій, що негативно позначається на тривалості служби техніки.

 

Крок четвертий. Підключаємо пральну машину, підводимо воду

 

Підключення пральної машини включає підведення холодної води. Тому необхідно провести сантехнічні роботи.

 

Як правило, виконують врізку в трубу холодного водопостачання, після чого встановлюють. Кран з'єднують з пральною машиною шлангом. Однак, можна обійтися без врізки - встановити перед зливним бачком або змішувачем трійник, що має прохідний кран.

 

Надійніше всього передбачити місце для пральної машини ще перед монтажем труб (заміною труб).

 

Крок п'ятий. Підключаємо пральну машину, організовуємо систему зливу

 

Найбільш простим способом зливу є установка зливного шланга за допомогою гачка на краю ванни або раковини. Даний спосіб елементарний і дешевий, проте не особливо надійний. Тому краще буде підключити пральну машини грунтовно, встановивши в каналізацію спеціальний сифон або трійник, а після підключити до нього зливний шланг.

 

Крок шостий. Підключаємо пральну машину до електрики

 

Підключити пральну машину до електрики можна тільки за допомогою євро розетки. Для забезпечення безпечної та стабільної роботи пральної машини необхідно встановити розетку з заземлюючим контактом, а також провести від щита окрему лінію. Електромонтажні роботи необхідно довірити майстру електрику.

 

Останній крок підключення: промивка і перевірка

 

Перед підключення пральної машини необхідно виконати холостий пуск машини (без білизни, але з порошком). Дана прання повинна показати, наскільки правильно відбувається затоку води, підігрівається чи вода, а також перевірити, як відбувається злив.

 Встановлення пральної машини. Херсон. Олешки

Замовляємо підключення пральної машини 

 

Будь-яке підключення пральної машини має безліч специфічних нюансів, відомих лише професіоналам даної справи. Тому краще викликати майстра, оскільки правильне підключення пральної машини є запорукою її подальшої стабільної роботи.

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Замовлення послуги підключення пральної машини можливо здійснити в агенції Домашній Майстер Південь в будь-який час. Херсоні по телефону - 0999552332, 0666946722. В місті Олешки - 0953625424 Майстри виконують підключення пральної машини якісно, швидко, і за доступними цінами.

Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість

Якщо Ви довірите підключення пральної машини професіоналам, тоді Ваша машина гарантовано прослужить довго!


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely