Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Якщо Вам невідомо, в чому полягає причина несправності, і Ви не розумієте, чому той чи інший електроприлад не працює, або в будинку немає електрики, - ми Вам завжди допоможемо: електрик проведе діагностику за допомогою сучасного обладнання, знайде і ліквідує пошкодження.

 

Аварійний виклик електрика Ви можете зробити в групі майстрів Домашній Майстер Південь, зателефонувавши диспетчеру. Також по телефону можна дізнатися детальну інформацію про вартість послуг електрика.

 

Чому краще викликати електрика професіонала?

 

Зламати набагато простіше, ніж виправити. Навіть якщо у Вас є шкільні знання з фізики, а також є рекомендації з циклу «Сам собі електрик», все одно у Вас немає головного - навичок і спеціальних знань професійного майстра. Їх відсутність може привести до сумних результатів.

 

Самостійно виконувати електромонтажні роботи досить ризиковано, оскільки навіть найменша помилка призведе до спалаху проводки. Це, по-перше, небезпечно для Вашого здоров'я і може пошкодити Вашої побутової техніки, по-друге, самодіяльність може коштувати набагато дорожче, ніж виклик електрика.

 

Викликати електрика потрібно навіть при дрібних неполадках, які не можна залишити без уваги, оскільки простіше усунути одиничну несправність, ніж міняти через неї всю проводку. Електрик-майстер зробить роботу в повній відповідності з нормами електробезпеки, тому у Вас не залишиться причин для хвилювання.

 

Які гарантії на виконану електриком роботу?

 

Ми працюємо з відповідальними людьми. Чи то це дрібний побутовий ремонт, або більш складні послуги - наші майстри-електрики зроблять все якісно і оперативно.

 

 

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Викликати електрика групи  Домашній Майстер Південь можна по телефону в Херсоні - 0999552332, в м. Олешки - 0953625424 або на сайті, майстер прибуде в зручний для Вас час, з 8 до 20 щодня. Ми пропонуємо відкриті і доступні ціни, готівковий і безготівковий розрахунок. Детальну інформацію про послуги електрика можна отримати по телефону.

 

Якщо Вам потрібне якісне виконання електромонтажних робіт, користуйтеся послугами колективу Домашній Майстер Південь!


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely