Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Відомо, що встановлення вимикачів і розеток - відносно нескладна робота. Проте, - це електромонтажні роботи, тому ставитися до них безтурботно не варто. Надійніше всього довірити монтування вимикачів і розеток професіоналу - електрику. Це можна зробити у нашій групі - Домашній Майстер Південь.

 

Встановлення вимикачів і розеток в квартирах.

 

Необхідність встановити розетки і вимикачі може виникнути в найрізноманітніших ситуаціях. І майже у всіх випадках встановлення вимикачів можлива. Необхідно лише дотримуватися основних правил установки.

 

Встановлення розеток

 

В основному, розетки встановлюються на відстані 20-30 см від підлоги, проте їх можна встановити на будь-який інший, зручною для вас висоті.

 

Варто врахувати, що розетки встановлюють не ближче ніж 50 см від заземлених предметів - раковин, газових плит, труб водопостачання і радіаторів опалення.

 

В СНиП передбачена одна розетка на 6-10 м2 в житлових приміщеннях. У кухнях встановлюють дві розетки, без урахування площі. СНиП не враховує кількість побутової сучасної техніки в будинках, тому наші електрики встановлять вам таку кількість розеток, яке Вам необхідно, і там, де необхідно.

 

Встановлюємо розетки у ванній кімнаті.

 

Розетки, як правило, не встановлюють у ванній і туалеті, оскільки в цих приміщеннях допускають встановлення розеток лише від понижуючого трансформатора. Також повинна використовуватися подвійна ізоляція. Крім цього, слід використовувати особливі вологозахищені розетки, які не бояться вологи і перепаду температур. Вологозахищені розетки також можна встановити і на вулиці.

 

Встановлюємо розетки в дитячих кімнатах

 

Особливою безпеки необхідно дотримуватися в дитячих кімнатах. Розетки рекомендується встановлювати на висоті, недоступній для дітей. Також розетки повинні бути оснащені шторками, що закриваються. Такі розетки мають пристроєм, що відкривається лише після включення в розетку штирьків вилки.

 

Способи монтування розеток

 

Залежно від типів електропроводки, встановлення розеток поділяють на два види: прихований і відкритий. У будинках, квартирах, офісах проводку виконують всередині стін, тому тут доречна приховане встановлення розеток. У складських, виробничих і т.п. приміщеннях проводка та монування розеток здійснюється відкритим способом.

 

 

 

Замовлення послуги встановлення розеток у групи майстрів Домашній Майстер - Південь

 

Замовте установку розеток на нашому сайті, або по телефону в Херсоні - 0999552332, 0666946722. В місті Олешки - 0953625424. Ми в стислі терміни відреагуємо на замовлення. Наші майстри-електрики надійно і якісно виконають монтаж вимикачів і розеток. Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість.

 

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely