Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

«Домашній Майстер-Південь» це дружний колектив будівельників різного фаху. Ми обслуговуємо населення міст Херсон та Олешки. Допомогаємо з   сантехнікою, електрикою, встановленням побутової техніки, монтуванням дверей та замків, загальним ремонтом квартир та приміщень 

 

 

Якісне виконання завдання поряд з доступними цінами є головними принципами нашої групи. Також незаперечною перевагою Домашній Майстер - Південь стали офіційно відкрита вартість усіх послуг, що надаються.

 

Майстри - кваліфіковані фахівці конкретних напрямів, досвід роботи кожного - не менше ніж 3 років. Тому всі послуги виконуються на високому рівні.

 

Крім цього, майстри " Домашній Майстер Південь" є порядними, пунктуальними, акуратними і уважними людьми, що вкрай важливо в сфері надання побутових послуг. Майстер приїде точно в призначений замовником час, після чого в найкоротші терміни виконає роботу будь-якої складності.

 

 

 

Графік  «Домашній Майстер Південь» - з 7.00 до 20.00, без свят і вихідних. Виклик майстра в робочий час можна зробити по телефону в Херсоні - 0999552332, в м. Олешки -  0953625424, або цілодобово залишивши на сайті заявку.

 

Ми всі вільні люди. В нас немає керівника, секретарок та бухгалтерії. І кожен з нас САМ призначає ціну за свою роботу і  САМ несе відповідальність за якість виконаного. Наперед гроші не берем.Матеріали купуємо разом з кліентом.

 

При замовленні виконання побутових послуг у нас, Ви гарантовано заощадите час і гроші!


На главную Форма заказа услуг
Создание и разработка сайтов Safely