Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
096-436-07-23 Херсон
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен специалист
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Новини від "Домашній Майстер-Південь"

Час прислухатися до того,що говорить твоя душа.

Час прислухатися до того,що говорить твоя душа.

Багато з нас так чи інакше замислювалися про те, що буде далі і чого очікувати від життя? Інколи ми думаємо, що всі наші дії безплідні і безцільні. Ми схильні мріяти про абсолютно ефемерних речах, які ніколи не відбудуться тільки тому, що близькі до утопії і припускають наявність магії.

 

І справді, скільки разів ти задавав собі питання про те, в якій точці свого шляху ти знаходишся? Прекрасно, якщо тобі відома відповідь. Але що робити, якщо ти цього не знаєш? Саме час прислухатися до того, що говорить тобі твоя душа. У ній заховані будь-які відповіді. Ми пропонуємо тобі 10 пунктів, які допоможуть знайти грунт під ногами. Ось вони.

 

1. Ти там, де і повинен бути. Вір: все, що відбувається, - на краще. На якому б роздоріжжі ти не знаходився, ніщо не відбувається просто з волі випадку. На все є вищий задум.

2. Завжди будь готовий до будь-яких змін, тому що немає нічого постіїного. Добре або погане - все проходить. Приймай кожну хвилину як є.

 

3. Все, що тобі насправді потрібно, вже є всередині тебе. Це любов, дух, співчуття, воля. Ті самі речі, які визначають твій характер і тебе як людину. Світ взаємодіє з тобою саме на цьому рівні.

 

4. В даний момент ти саме та людина, яким хочеш бути. Основна мета - гармонія з самим собою. Не потрібно себе ламати з примусу: ти змінишся тільки тоді, коли приймеш себе таким, який ти є.

 

5. Твоя самодостатність визначається тільки тобою. Ти не відчуєш щастя, якщо будеш постійно догоджати іншим і чекати від них похвали і схвалення. Повір, контролювати чужі думки неможливо. Тому спробуй догодити собі.

 

6. З труднощами простіше боротися, якщо дивитися на них з іншого боку. Ти скнієш і турбуєшся, коли перестаєш жити сьогоденням. Але подумай - в масштабі цілої життя будь-які події дріб'язкові.

 

7. Живи прямо зараз. Звичайно, можна шкодувати про минуле і мріяти про майбутнє, але краще знайти свою пристрасть і діяти. Все, що було, - твій досвід. А все, що буде, - його застосування в цей самий момент.

 

8. Відпускай страхи. Ти пізнаєш суть буття і чистоту істинної любові, тільки якщо позбудешся страху. Як? Іди йому назустріч. Тільки так його можна здолати.

 

9. Припини все контролювати. Невже ти думаєш, що зможеш прорахувати наперед всі можливі наслідки тих чи інших дій? Навчися любити просто так і жити без почуття, що тобі все повинні.

 

10. Прийми все, що з тобою відбувається, без засуджень. Із подякою. бо на все є вищій задум. І ми як малі діти бачимо не дуже далеко 


Автор: Boss >> 10-12-2016
Создание и разработка сайтов Safely