Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Новини від "Домашній Майстер-Південь"

8 слушних порад як не замерзнути в квартирі

 

 

 8  слушних порад як не замерзнути в квартирі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

1.Гімнастичні вправи

 

Один з найнеприємніших моментів у холодній квартирі - пробудження, коли ще тільки належить вилізти з-під теплої ковдри. Щоб легше перенести період адаптації до кімнатної температури, радимо відразу після пробудження зробити кілька вправ ранкової зарядки. Можна використовувати не найскладніші, але якомога більше енергійні рухи, на зразок бігу на місці і стрибків - наша ціль не підтягнути фізичну форму, а зігрітися. Під час виконання вправ вам стане тепліше, а після цього ви легше адаптуєте до кімнатної температури, і вам буде комфортніше. 

 

 8  слушних порад як не замерзнути в квартирі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2.  Сонце

 

 Фахівці радять якомога щільніше закривати штори під час холодної погоди, щоб тепло не йшло, а холод не проникав всередину. Можливо, так і слід чинити. Але якщо протягом дня є момент, коли в ваше вікно безпосередньо потрапляють сонячні промені, то найкраще відкрити штори якомога ширше, щоб небесне світило зігріло кімнату, а холод усередину не повинні пустити вікна.

 

 8  слушних порад як не замерзнути в квартирі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Душ

 

Легше перенести прохолоду у власній квартирі допоможе душ. Але не варто думати, що універсальна відповідь - це гарячий душ. Ні. Вранці, навпаки, корисні прохолодні водні процедури або контрастний душ, закінчити його краще на холодному потоці. Це злегка знизить температуру вашого тіла і після виходу з душу ви почнете зігріватися. Це створить враження, ніби ви знаходитесь в теплій квартирі. Таке відчуття протримається достатньо довго і допоможе вам акліматизуватися.

 

 

 

 8  слушних порад як не замерзнути в квартирі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Кухня

 

Згідно зі статистикою, температура в кухні і ванній кімнаті на 1-3 градуси вище, ніж в середньому по квартирі. Так відбувається через те, що у ванній повітря підігрівається за допомогою сушарки, опалювальної гарячою водою, а в кухні зберігається тепло від гарячої води з крана і після приготування їжі в духовці і на конфорках. Тому ми радимо на той час, поки не дали опалення, перенести своє робоче місце за кухонний стіл і взагалі частіше перебувати на кухні, по можливості закриваючи за собою двері.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.  Світло.

 

  Схід для спальні, північ для кухні: сторони світу і призначення кімнат. Ще недавно ця порада була б одним з найактуальніших, адже в кожній квартирі була просто величезна кількість досить потужних ламп розжарювання. Сьогодні, з популярністю енергозберігаючих лампочок, що дають тепло лампи відійшли в минуле, але не зникли зовсім. Якщо ви все ще використовуєте лампи розжарювання або у вас в інтер'єрі є стилізовані під старовину декоративні лампи з красиво вигнутою світиться товстою ниткою розжарювання, включіть їх - вони дають не тільки світло, а й тепло.

 

 

 8  слушних порад як не замерзнути в квартирі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 Приготування їжі

 

 Якщо раніше ми радили використовувати кухню не за прямим її призначенням, а як робоче місце і навіть почасти як вітальню, то тепер пропонуємо встати біля плити і бажано приготувати що-небудь гаряче. Під час приготування їжі за допомогою вручений панелі або духової шафи вивільняється велика кількість тепла, яке в будь-якому випадку залишиться в квартирі, трохи підвищивши температуру. Та й вам самим під час готування стане тепліше. Це ж стосується і самої трапези - під час прийняття гарячої їжі ви тепло вам не тільки зовні, але і зсередини.

 

Головне - не використовувати конфорки в якості засобів обігріву. Це неекологічно і небезпечно з точки зору виникнення пожеж.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Гаряча ванна для ніг.

 

Якщо ви плануєте посидіти на дивані перед телевізором, радимо перед цим закип'ятити чайник. Він стане в нагоді не тільки для того, щоб заварити чай, який теж зігріває. За допомогою окропу і звичайного тазика можна організувати чудову гарячу ванну для ніг. Це зігріє і вас, і кімнату. Та й для здоров'я такий метод теж корисний.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Електричні грілки

 

 Ми часто використовуємо грілки під час хвороби. Але вони можуть стати в нагоді і в холодну пору. Досить просто покласти грілку під простирадло перед сном, або під ковдру, коли ви хочете посидіти на дивані, і вона вас зігріє навіть в найхолодніший день.

 

Останнім часом особливу популярність здобули електронні ковдри, які споживають мінімум електроенергії, але в них так приємно закутатися в холодну пору.

 

 

 8  слушних порад як не замерзнути в квартирі
Автор: Boss >> 14-12-2016
Создание и разработка сайтов Safely