Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Новини від "Домашній Майстер-Південь"

Який тип електричного обігрівача вибрати для дому

 

 

Важливе питання, яке необхідно вирішувати при будівництві або ремонті житлового будинку, є вибір опалювального обладнання. Сучасні виробники пропонують десятки моделей електрообігрівачів, що розрізняються між собою принципом роботи, потужністю, зовнішнім виглядом. Головними вимогами, що пред'являються до такого устаткування, є: ефективність, забезпечення максимального комфорту, економічність, що дозволяє значно знизити витрати на експлуатацію.

 

У квартирах, котеджах і дачних будинках, як правило, встановлюються електрообігрівачі наступних типів:

- електричні радіатори

- масляні обігрівачі;

- конвекторні обігрівачі;

- теплові вентилятори;

- інфрачервоні системи опалення;

Розглянемо переваги і недоліки кожного з них докладніше.

 

Масляні обігрівачі 

 

 

Масляний радіатор - один з найбільш поширених побутових електрообігрівачів. Пристрій являє собою герметичний металевий корпус ребристою форми, заповнений маслом. У нижній частині радіатора знаходиться нагрівальний елемент. При включенні приладу температура масла підвищується, воно перемішується і рівномірно розподіляє тепло по всій площі корпусу. Діапазон потужностей коливається від 1 до 2,5 кВт, радіатори забезпечуються термостатами для автоматичної підтримки заданої температури.

 

Недоліки масляних обігрівачів:

- повільний нагрів приміщення (ефект з'являється лише через 15-20 хвилин);

- необхідність розміщувати пристрій на підлозі,

- відсутність конвекції

висока температура нагрівання поверхні, небезпека в разі протікання гарячого масла.

 

Переваги:

висока теплова віддача,

-невисокая вартість приладу.

 

Використовувати такі прилади найкраще в якості додаткового джерела опалення в холодну пору року, а також міжсезоння.

 

Конвекторні обігрівачі

 

Альтернатіва масляного радіатора - конвектор або нагрівальна панель. Принцип його дії відбитий вже в назві приладу: гаряче повітря розподіляється в приміщенні способом природного теплообміну - конвекції. При цьому нагрівається повітря легшає і піднімається вгору, а його місце займають холодні маси. Даний процес безперервно повторюється.

На відміну від попереднього типу електричних обігрівачів, конвектори виконуються в плоскому корпусі, що дозволяє встановлювати їх на стіні. З огляду на високу температуру нагрівального елементу, конвектор може бути небезпечний в екологічному і пожежному плані.

 

Недоліки конвекторів:

- велика витрата енергії;

- не рекомендується залишати включеними без нагляду,

- дискомфорт для людини (сухе повітря, «палений» пил).

Переваги:

- можливість настінної установки,

- наявність моделей з низькою вартістю.

 

Конвектори, найчастіше, є складовими елементами основної опалювальної системи будинку або котеджу.

 

Теплові вентилятори

 

Для того, щоб швидко нагріти приміщення до необхідної температури, використовують теплові вентилятори. Конструктивно такий прилад складається з двох частин: нагрівального елементу і обдуває його ротора. Така система дозволяє створити потік теплого повітря, рівномірно розподіляється по всіх частинах кімнати. Ціна тепловентілятора і його безпеку залежать від типу нагрівального елементу, який використовується в приладі:

 

- спіральний нагрівач працює за принципом нагріву тонкої ніхромового дроту, намотаною на стрижень певного діаметру. Перевага такого приладу в низькій вартості, недолік ж полягає в сильному нагріванні, при якому міститься в повітрі пил згоряє і виділяє шкідливі речовини;

 

- трубчастий електронагрівач являє собою металеву трубку, всередині якої знаходиться силовий елемент з дроту або графіту. В результаті істотного збільшення площі нагрівального елементу, знижується його робоча температура. Прилад набагато безпечніше спірального, але має і більш високу ціну;

 

- керамічний нагрівач виготовляється на фарфоровій основі і має безліч дрібних сот для проходження нагрітого повітря. Значна площа поверхні нагрівача обумовлює низьку температуру (не більше 100 градусів), тому прилад є найбезпечнішим з екологічної точки зору.

 

Недоліки теплових вентиляторів:

- значний шум під час роботи;

- високе споживання енергії;

- мала тривалість ефекту (кімната швидко остигає після виключення приладу).

 

Пристрої даного типу добре використовувати для швидкого нагріву господарських приміщень, гаражів, а також житлових кімнат, які рідко використовуються в зимову пору року. В останньому випадку бажано задіяти вентилятор з керамічним нагрівачем.

 

Інфрачервоні нагрівачі

 

 

Прінціп дії інфрачервоних обігрівачів грунтується на випромінюванні теплової енергії і поглинанні її навколишніми предметами - меблями, стінами, підлогою і т.д. Такий спосіб обігріву вважається самим природним, адже він схожий з нагріванням нашої планети Сонцем. Теплове випромінювання поширюється по приміщенню рівномірно, без втрат в потужності, а людина відчуває себе абсолютно комфортно, незважаючи на досить низьку температуру.

 

недоліки:

-мала исследованность впливу променів на здоров'я людини, структуру навколишніх предметів,

- локальна дія нагрівача (нагріває предмети знаходяться в діапазоні його випромінювання)

 

Електрорадіатори

 

 Перспективними системами, які поки ще тільки завойовують популярність, є електрорадіатори. Залежно від потужності, один такий прилад може обігріти до 25-30 кв. метрів площі і підтримувати задану температуру за допомогою вбудованої електроніки.

 

Переваги електрорадіаторів:

 

- для їх установки не потрібно складати дорогі інженерні проекти (на відміну від газових і електричних котельних установок);

- швидкий прогрів приміщення і точний контроль за температурою приміщення;

- монтаж виключно простий і швидкий, підведення комунікацій не потрібно;

- кожен радіатор управляється автономно, можна створити необхідний мікроклімат для кожного приміщення;

- прогресивна електроніка і велика площа тепловіддачі економить до 50% енергії, якщо порівнювати з масляними радіаторами  та конвекторами;

- висока пожежна безпека.

 

Недоліки:

 

-використання дорогих матеріалів і сучасної електроніки робить вартість цих обігрівачів перевищує номінальну вартість основної маси обігрівачів «широкого» споживання.

 

Встановлюються електричні радіатори як в житлових приміщеннях, так і господарських будівлях.

 

 

Незважаючи на велику різноманітність електричних обігрівачів, зробити правильний вибір цілком реально. Для цього потрібно враховувати такі фактори, як: інтенсивність використання приміщення, наявність комунікацій, особливості клімату і т.д. Кращою опалювальною системою стане та, яка буде здатна створити оптимальні умови для мешканців та заощадить найбільшу кількість коштів в процесі експлуатації та обслуговування.

Виклик електрика в Херсоні по тел 0999552332


Автор: Boss >> 24-07-2017
Создание и разработка сайтов Safely