Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Новини від "Домашній Майстер-Південь"

Як поклеїти шпалери?

Як поклеїти шпалери.

 

Для початку необхідно приготувати інструменти для роботи: гострі ножиці, відерце для розведення клею і пензлик або валик (для нанесення клею на шпалери).

 

 

Перед покупкою шпалер необхідно обчислити площу поверхні, яку планується обклеїти.

 

Крім того, необхідно враховувати, що якщо на шпалерах є малюнок, при їх обклеювання листи доведеться підбирати один до одного, зістиковуючи малюнок, після чого зайву частину шпалер доведеться відрізати. Шпалери рекомендується купувати з запасом.

 

Найпоширеніший вид шпалер - декоративні паперові шпалери. Вони підходять для рівних стін і не придатні для миття. Зазвичай даний вид шпалер використовується в спальнях, прихожих і віталень.

 

Для ванної та кухні більше підходять вінілові шпалери, так як вони найбільш стійкі до вологи і придатні для миття.

 

У разі, якщо поверхня, що підлягає обклеювання шпалерами, має безліч нерівностей і дефектів, рекомендується використовувати структурні шпалери. За рахунок того, що вони мають шорстку поверхню, за рахунок них легко приховати всі нерівності поверхні.

 

Якщо поверхня, що підлягає фарбуванню, раніше вже була обклеєна шпалерами, їх необхідно видалити. Всі нерівності і тріщини необхідно зашпаклювати, а стіну заґрунтувати. Завдяки грунтовці шпалери приклеїться міцніше.

 

Далі необхідно підготувати клей, який вибирається відповідно до типу придбаних вами шпалер. При розведенні клею необхідно строго слідувати інструкції, щоб уникнути грудочок при обклеювання, а також для досягнення якості та довговічності обклеювання.

 

Приступаємо до обклеювання

Для початку необхідно відміряти довжину шпалер, приклавши цілий рулон в верхньому кутку між стелею і стіною, а в нижньому між стіною і плінтусом, відріжте необхідний лист шпалер. При наявності на шпалерах малюнка, необхідно підбирати суміжні листи шпалер таким чином, щоб малюнок зістикувався.

 

Відрізаний лист шпалер необхідно покрити клеєм. Це зручно робити валиком або пензликом. Стіну також рекомендується покрити клеєм для підвищення міцності обклеювання. Слідкуйте за тим, щоб в клей не потрапляв бруд, так як в забруднених місцях можуть утворюватися грудочки.

 

Клеїти шпалери рекомендується зверху вниз, акуратно підганяючи один одному суміжні листи шпалер. Після того, як лист приклеєний, його рекомендується протерти сухою чистою ганчіркою для видалення надлишків клею.

 

Після завершення обклеювання шпалер всі інструменти необхідно помити і прибрати. Використовуючи дані рекомендації ви зможете якісно і міцно поклеїти шпалери і довгий час насолоджуватися результатом.


Автор: Boss >> 01-03-2018
Создание и разработка сайтов Safely