Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Новини від "Домашній Майстер-Південь"

Пільговий тариф на електропалення! Поспішайте скористатися

З 1 жовтня 1917 року, українці, які користуються електроопаленням, будуть платити за електроенергію за пільговим тарифом - 90 копійок за кВт-годину.

Пільговий тариф на електропалення! Поспішайте скористатися

Згідно з документами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), пільговий тариф буде діяти виключно в опалювальний сезон - з жовтня по квітень включно.

 

Граничний обсяг спожитої електроенергії за цим тарифом становить 3 000 кВт на місяць. Всі електрику, використане понад цей ліміт, оплачується за стандартним тарифом - 168 коп. / КВт-год.

 

Зміни стосуються жителів приватних будинків з електричними котлами, а також квартир без газопостачання та центрального опалення, які, відповідно, обігріваються електроенергією.

 

Крім того, при наявності двозонного електролічильника вся електроенергія, яка споживається в нічний час з 23:00 до 7:00, буде оплачуватися за вдвічі меншим тарифом - 45 копійок за кВт-годину.

 

 

 

Щоб перейти на пільговий тариф, необхідно документально оформити зміну типу опалення. Інформація про новий тариф, а також інформація про пільгу повинні бути внесені в договір.

 

Так, якщо споживач встановлює електроопалення, він матиме право розраховуватися за меншим тарифом. В такому випадку буде застосовуватися тариф "Для населення, що проживає в житлових будинках (у тому числі в квартирах), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками". З цього питання варто звертатися до центрів обслуговування клієнтів енергопостачальних компаній в своїх регіонах.

 

Після завершення опалювального сезону пільговий тариф припиняє свою дію і населення оплачує електроенергію за єдиними встановленими регулятором тарифами: до 100 кВт - 90 коп. / КВт-година, понад 100 кВт - 168 коп. / КВт-год.  

 

Пільговий тариф на електропалення! Поспішайте скористатися


Автор: Boss >> 23-03-2018
Создание и разработка сайтов Safely