Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Монтаж вагонки є зручним і практичним способом обшиті стін і стель приміщення. Монтаж вагонки приховує дефекти поверхні, також він допоможе перетворити приміщення.

 

Майстри - теслі нашого агентства Домашній Майстер Південь професійно і недорого здійснюють монтаж вагонки, обшивку приміщень пластикової і дерев'яною вагонкою.

 

Чому монтаж вагонки вважається одним з найбільш кращих способів обробки приміщень?

 

Монтаж пластикової вагонки забезпечує шумоізоляцію і вологостійкість в приміщенні, а також захищає від різких перепадів температури.

 

Сучасна пластикова вагонка відповідає гігієнічним нормам, вона не виділяє шкідливі речовини і відноситься до важко займистих матеріалів. До того ж пластикова вагонка дуже пластична, тому працювати з нею легко.

 

Монтаж вагонки є одним з найбільш чистих варіантів ремонту: мінімум відходів і пилу.

 

Рекомендації по монтажу вагонки

 

На очищеній поверхні монтується каркас з рейок, або оцинкованого профілю. Рейки розміщують перпендикулярно панелям, відстань між ними - не більше 40см, для стель - не більш 50см. Дерев'яний каркас рекомендують обробляти спеціальним засобом, що запобігає руйнування деревини.

 

Після кріплення панелей до каркасу, між вагонкою та стіною залишається невеликий простір, яке найкраще заповнити ізоляційним матеріалом, що дозволити утеплити стіни і поліпшити шумоізоляцію.

 

Перед кріпленням вагонки необхідно зробити розмітку, і вирізати отвори для вимикачів і розеток.

 

Монтаж вагонки нескладний, проте має свої особливості. Щоб виконати всі бездоганно, потрібен певний досвід. Якщо Ви не маєте достатньо вільного часу, або ж не бажаєте ризикувати результатом, тоді Вам допоможуть майстри працюють з агентством Домашній Майстер Юг.Окончательную вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість.

 

Замовити послугу «монтаж вагонки»

 

 

Оплата здійснюється за фактом віконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом с замовником.

 

Замовити послугу «монтаж вагонки» на сайті можна цілодобово, або по телефону з 7.00 до 20.00. Телефон в Херсоні - 0999552332, в місті Олешки - 0953625424. Ми виконуємо свою роботу на совість!

 


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely