Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Меблі можуть прослужити дуже довго, якщо дотримуватися правил догляду, а також вчасно її ремонтувати. Ремонт меблів включає в себе безліч послуг, які можна завжди замовити в агентстві Домашній Майстер Південь.

 

Так, ремонт меблів включає усунення різних несправностей. Найчастіше, і в будинку, і в офісі, ремонт меблів зводиться до лагодження зламаних ручок, ніжок стільців, шаф, столів, а також до ремонту (або заміни) зламаних деталей.

 

Коли ремонтувати меблі вигідніше, ніж купувати нову?

 

Іноді старі меблі є дуже добротної, не втрачаючи з часом своєї актуальності. Це стосується, перш за все, якісної дерев'яних меблів. Імєєно тому, перед покупкою сучасних меблів, зробленої з ДСП або МДФ, варто подумати про ремонт старих меблів.

 

Також ремонт меблів буде вигідніше, якщо у Вас немає планів з придбання нових меблів.

 

Ремонтуємо меблі на дому

 

Навіть після кількох років експлуатації меблі можуть втратити привабливий зовнішній вигляд. Щоб повернути меблів доглянутий вигляд, іноді потрібно зовсім небагато зусиль.

 

Можна самому зробити ремонт меблів, а можна скористатися послугами професійного теслі, який здійснить ремонт меблів набагато професійніше і швидше.

 

Ремонт корпусних меблів

 

Корпусні меблі, це меблі, що складається з роздільних жорстких частин - комоди, шафи, столи і т.д. Основне завдання таких меблів - створення в будинку затишку і функціональності. Якщо меблі перестає виконувати ці функції, отже, пора відправити її на смітник.

 

Якщо дерев'яні вироби мають хорошою основою, решта не складно відновити. Ремонт меблів надасть їй нове життя.

 

Замовити ремонт меблів

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Ремонт меблів - це, переважно, робота з деревом, тому без послуг теслі обійтися не вийде. Ми пропонуємо скористатися послугами наших співробітників. Викликати майстра можна з 7 до 20 по телефону в Херсоні - 0999552332, в м. Олешки - 0953625424  або залишивши на сайті заявку в будь-який час.

 

Наші майстри якісно, швидко і акуратно зроблять ремонт меблів на дому, усунуть різні несправності меблів, а також допоможуть зібрати і встановити меблі.

 Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість.

Пам'ятайте, що будь-які меблі можна відремонтувати!


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely