Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Ремонт санвузла включає безліч різнопланових робіт, включаючи ремонтні та сантехнічні роботи, здійснення яких вимагає досвіду і відповідної кваліфікації. Очевидно, що ремонт туалету своїми силами є не дуже вдалою ідеєю, доцільніше довірити виконання ремонтних робіт фахівцям. Наприклад, монтаж труб водопостачання, а також монтаж каналізації і укладання плитки повинні здійснюватися виключно професіоналами.

 

Замовити вищеперелічені, а також багато інших послуг завжди можна в агенції Домашній Майстер Південь. Всі майстри виробляють як капітальний ремонт туалету, так і надають окремі конкретні послуги.

 

Ремонт туалету - обсяги робіт, послідовність їх виконання

 

Ремонт санвузла, також як і будь-які інші види ремонту приміщень, вимагає виконання маси робіт. Крім ремонтно-оздоблювальних послуг, важливими є і послуги сантехніка.

 

Підготовчий етап також пов'язаний з сантехнічними роботами: перекриття води, демонтаж унітазу, заміна і старих труб.

 

Відзначимо, що встановлення сантехніки виконують після ремонтно-будівельних робіт: грунтовки, штукатурки і шпаклівки стін, облицювання стін плиткою, монтажу вагонки, встановлення дверей.

 

Основні етапи ремонту туалету

 

В першу чергу, необхідно підібрати якісні вологостійкі матеріали. Наприклад, для стелі підходить водовідштовхувальна фарба, таку фарбу іноді використовують і для фарбування стін. Однак для стін, найкраще підходить керамічна плитка. Вибираючи витратні матеріали, звертайте увагу на гігієнічні та технічні властивості, а що б бути абсолютно впевненим у правильності вибору, краще порадитися з майстром.

 

Вдало вибрані матеріали - майже половина успіху, його друга половина - це правильно виконана гідроізоляція. Це стає особливо важливим, коли туалет об'єднаний з ванною. Для гідроізоляції потрібно спеціальна суміш, яку наносять на підлогу і стіни, і тільки потім виконують стяжку підлоги і проводять інші оздоблювальні роботи. Крім цього, можна встановити датчики, що відключають її подачу при наявності протікань (попаданні води на підлогу).

 

Щоб виконати ремонт туалету максимально правильно і оперативно, звертайтеся в агенцію Домашній Майстер Південь.

 

Ремонт туалету професіоналами які співпрацюють з агенцією Домашній Майстер Південь

 

 

Співпрацюючи з нами, ремонт туалету завершиться для Вас непомітно.

 

Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи.  Матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Замовлення приймаються щодня по телефону в Херсоні - 0999552332,0666946722, в Олешках - 0953625424 з 7.00 до 20.00, або можна залишити на нашому сайті заявку - цілодобово.

 

Звертайтеся, все буде зроблено все дуже добре!


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely