Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

 

Ви можете замовити в нашому агентстві ремонт кухні, і ремонт інших приміщень. Майстри виконають всі бездоганно. Ви стовідсотково залишитеся задоволені результатом!

 

Досвідчені майстри виконують будь-які ремонтні роботи. І навіть якщо Вам необхідна всього одна конкретна послуга, наприклад, установка дверей, вкладання плитки, або установка змішувача, звертайтеся, ми завжди раді допомогти.

 

Чому варто довірити ремонт кухні нам?

 

Агенція Домашній Майстер Південь представлена в сфері послуг багато років. Всі роботи наші компаньйони виконують якісно. Майстри не допустять ніяких помилок, оскільки працюють в суворій відповідності з усіма встановленими нормами і правилами.

 

Вони не затягують терміни проведення ремонтних робіт. Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість

 

 

Детальніше з наданими нами послугами Ви можете ознайомитися на сайті, а також вивчити опубліковану приблизну вартість ремонтних робіт.

 

Додамо, що в агенції Домашній Майстер Південь всі фахівці - високого класу. Ми прагнемо, щоб співпраця була для вас вигідним і приємним.

 

 

Ремонт кухні: роботи, виконання яких відкладати не слід

 

Навіть, якщо Ви плануєте зробити косметичний ремонт кухні, потрібно перевірити стан водопровідних труб. Якщо ваш будинок старої споруди, тоді заміна труб цілком доречна. Те ж стосується і електропроводки. Також може знадобитися перепланування. Майстри виконають і те, і інше.

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Викличте майстра в будь-який час. Оформити заявку можна цілодобово на сайті, або по телефону в Херсоні - 0999552332, 0666946722 в місті Олешки - 0953625424 з 7.00 до 20.00. Ми працюємо без свят і вихідних.

 

Звертайтеся, ми перетворимо Вашу кухню в зручну і красиву!


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely