Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Виходячи з того, які необхідні послуги, ремонт квартир буває косметичним і капітальним або, як прийнято називати: ремонт квартир під ключ; євроремонт. Відзначимо, що останній, найчастіше відрізняється від капітального тим, що під час проведення робіт дотримуються європейські норми, а до того ж використовуються лише високоякісні будівельні матеріали.

 

Етапи ремонту квартир.

 

На першому етапі виконують підготовчі роботи, підбирають дизайн і складають кошторис необхідних робіт. Підбір дизайну сьогодні не є проблемою. Практично будь-який замовник знає, який саме інтер'єр він хоче бачити. Однак, якщо ніяких ідей немає, завжди можна вдатися до допомоги фахівців, які, з огляду на всі особливості квартири, порекомендують найбільш оптимальний варіант.

 

Після затвердження дизайну і визначення необхідного обсягу робіт, вибирають і купують матеріали. В цей же час проводять підготовку квартири до ремонтних робіт: виносять меблі, виконують демонтаж старої обробки.

 

Ремонт квартири: основні роботи

 

Ремонт квартир виконують за однією схемою - проводять заміну труб і заміну радіаторів опалення, здійснюють заміну сантехніки у ванній, а також на кухні, проводять монтаж електропроводки.

 

З ремонтно-будівельних робіт буде потрібно стяжка підлоги, штукатурка, шпаклівка стін з їх подальшим фарбуванням, або поклейка шпалер. Комплексний ремонт передбачає демонтаж деяких стін і будівництво нових. Для виконання всіх перерахованих вище робіт будуть потрібні особливі знання і досвід.

 

Ремонт квартир майстрами співпрацюють з агенцією Домашній Майстер Південь.

 

Кваліфіковані фахівці мають величезний досвід ремонтних робіт.

 

Всі роботи проводяться з урахуванням СНиП.

 

Ремонт виконується в заздалегідь обумовлені строки.

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Оформляйте замовлення в будь-який зручний час. Ви можете зателефонувати в Херсоні - 0999552332, 0666946722 в місті Олешки - 0953625424 в будь-який день, з 7.00, і до 20.00. Також замовити виконання ремонту квартири можна на сайті, залишивши заявку в будь-який час. Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість.

 

Якщо виникли питання, телефонуйте, наші консультанти дадуть відповідь на кожен з них.

 

Агенція Домашній Майстер Південь-Ми раді запропонувати Вам свої послуги!


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely