Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

У нас Ви можете замовити укладання плитки у ванній, облицювання плиткою кухні, укладання мозаїчної плитки - все за прийнятною ціною. Досвідчені майстри виконують укладання плитки високоякісно і в найкоротші терміни. Для вас працюють кращі фахівці!

 

Укладання плитки, виконання підготовчих робіт

 

Перед укладанням плитки, необхідно потурбуватись, щоб основа для її укладання була сухою і чистою. Поверхня може бути практично будь-який: цегляні стіни, штукатурка, бетон, цементна стяжка, і т.д. Головне, щоб дана підстава було очищено від пилу і бруду. Поверхня також повинна бути рівною і міцною, для цього виконують штукатурку стін. Після вирівнювання основа покривається грунтом емульсіями, з метою її зміцнення та знежирення.

 

Технологія укладання плитки

 

Облицювання плиткою необхідно виконувати акуратно, дотримуючись встановлених правил. Укладання плитки на стінці вимагає особливої уважності. По горизонталі шви плитки повинні бути безперервними, оскільки тільки так горизонтальні шви зійдуться по кутах.

 

Укладання плитки виконують за допомогою клейких сумішей, або цементного розчину. Укладання плитки за допомогою цементного розчину менш надійна, тому зараз частіше застосовують клейові суміші.

 

Там, де плитка закінчується, для окантовки застосовують плиткові куточки. Шви між плитками затирають спеціальною сумішшю. В основному, шви готові для затирання через вісім годинників на стіні, і через добу на підлозі. В цілому, укладання плитки справа досить непроста, і вимагає досвіду, тому краще доручити його майстру.

 

 Виклик майстра з укладання плитки в агенції Домашній Майстер Південь

 

Ми підберемо для Вас досвідченого мастера.Окончательную вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість

 

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Замовити виклик майстра в будь-який час на сайті, або телефонуйте в Херсоні - 0999552332, 0666946722, в місті Олешки - 0953625424 з 8.00 до 21.00 щодня. Ми працюємо без вихідних і свят. Якщо виникають питання, можете задавати їх нашим співробітникам. Звертайтеся до нас, в будь-який зручний для Вас час!

 


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely