Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Шпаклівка стелі і стін є передостаннім етапом обробки: шпаклівкою завершується вирівнювання поверхні. Ремонти квартир, разом з ремонтом кухонь, або ремонтом ванних кімнат, не обходяться без шпаклювальних робіт. За допомогою шпаклівки стелі і стін можна домогтися виключно гладкою і рівній поверхні, готової для фарбування, або поклейки шпалер.

 

У чому різниця між шпаклівкою і штукатуркою?

 

Головною відмінністю шпаклівки від штукатурки є цільове призначення цих видів робіт. Штукатурку стін здійснюють з метою вирівнювання поверхні, і її захисту від зовнішніх впливів. Шпаклівку стін і стелі виконують, щоб вирівняти невеликі нерівності, а також для загладжування поверхні. Також шпаклівку стін і стелі виконують з метою закладення стиків і швів гіпсокартону.

 

Крім цього, шпаклівка забезпечує надійне зчеплення під час поклейки шпалер. Якщо шпалери клеїти просто на отштукатуренную стіну, вони можуть просто відпасти. Тому перед наклеюванням шпалер в обов'язковому порядку проводиться шпаклівка стін.

 

Технологія шпаклівки стін, стелі

 

Шпаклівку стелі і стін проводять в декілька етапів. Спочатку очищають поверхню, а потім наносять ґрунтовку. Перед самою шпаклівкою поверхню зволожують, і тільки потім наносять суміш шпаклівки. Коли здійснюють шпаклівку стелі, перед нанесенням шпаклівки рекомендується обклеїти поверхню сіткою, виконаної, як правило, з склотканини. Така сітка сприяє тому, що шпаклівка буде значно краще триматися.

 

Шпаклівку стін і стелі виконують товщиною 1-1,5 мм. Як правило, наносять два шари шпаклівки - першим заповнюють нерівності, другий шар - фінішний (чистової). Фінішну шпаклівку стін і стелі наносять дуже тонким шаром.

 

Після висихання шпаклівки, її шліфують. Шліфування здійснюється, щоб ліквідувати огріхи, допущені при її нанесенні. Відзначимо, що без знання основних норм і правил технологічного процесу шпаклівки, легко зробити велику кількість дефектів, які неможливо буде приховати. Для отримання ідеального результату, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Майстри співпрацюють з агентством Домашній Майстер Південь завжди до ваших послуг.

 

Замовлення послуги шпаклівка стін і стелі

 

 Домашній Майстер Південь співпрацює тільки з досвідченими майстрами. Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість.

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Телефон дистпетчера в Херсоні - 0999552332,  0666946722. В місті Олешки - 095 3625424


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely