Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Шукати монтаж каналізації, як і інші супутні сантехнічні роботи за розумною ціною, і з гарантією, шукати можна дуже довго. А можна прямо зараз замовити монтаж каналізації в майстрів Домашній Майстер-Південь. Крім оптимальної ціни та гарантії якості, ми надаємо безліч інших переваг.

 

Чому слід замовляти монтаж каналізації у нас?

 

Ми цінуємо час клієнтів, тому швидко реагуємо на замовлення, і виконуємо монтаж каналізації в будь-який зручний для замовників час. Наші майстри є сумлінними і грамотними фахівцями, які правильно виберуть необхідні труби, спланують каналізаційну систему, і якісно виконають сантехнічні роботи.

 

У нас вартість монтажу каналізації фіксована, і не змінюється від обставин. Будьте впевнені, що після закінчення робіт Ви заплатите тільки суму, зазначену в прайс-листі.

 

Ми надаємо наступні послуги:

- Заміна та монтаж внутрішньої каналізації;

- Заміна каналізаційних стояків;

- Монтаж зовнішньої каналізації.

 

Монтаж внутрішньої каналізації

 

Внутрішньою каналізацією називають стояки, відвідні труби, а також випуски, що з'єднуються з сантехнічним обладнанням. Відвідні труби і випуски іноді можна замінити своїми руками, але вже заміна стояка каналізації досить трудомісткий процес, який вимагає досвідчених рук і специфічних знань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна стояка каналізації

 

 Найбільш часто заміна стояка каналізації потрібно в старих будинках. Відомо, що раніше для стояків застосовували чавунні труби. Вони міцні, володіють тривалим терміном служби, однак все-таки схильні до зносу і засмічення.

 

Якщо Ви довірите поміняти стояк досвідченому сантехніку, він точно й акуратно демонтує стару трубу, а потім правильно здійснить монтаж нової. Перед монтуванням стояка не забудьте попередити сусідів, а також перекрити стояки водопостачання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж зовнішньої каналізації в приватному будинку

 

Ефективна каналізація в приватному будинку є запорукою комфортного проживання. Перед монтажем зовнішньої каналізації слід підібрати насос, способи відведення та труби, а в разі автономної каналізації - ще й очисне обладнання.

 

При монтажі зовнішньої каналізації важливо зробити правильний ухил. Стиковку труб виконують залежно від умов монтажу і типу труб.

 

Особливу увагу необхідно приділити прокладання труб під грунтом. Так, при невеликих навантаженнях досить глибини в 70-80 см. Щоб не допустити руйнування труб грунтом, його ущільнюють. Траншею до і після укладання труб засипають шаром піску і проливають водою.

 

Монтаж і заміна каналізації вимагають особливих навичок, оскільки навіть невелика помилка може призвести до постійних засмічення та іншим несправностей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Замовлення послуги монтаж каналізації в  Домашній Майстер-Південь

 

Замовити сантехніка можна на сайті, або зателефонуйте нам з 7.00 до 20.00 в будь-який час, без вихідних в Херсоні по телефону- 0999552332, в м. Олешки - 0953625424 Якщо у Вас є питання з приводу монтажу каналізації, наші співробітники завжди нададуть консультацію.  в


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely