Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Повірку лічильників води необхідно виконувати кожні три роки, відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

 

Щоб повірка лічильників не стала для Вас чимось неймовірно складним, розберіться в законі, а також у супутніх постановах.

 

Навіщо потрібна повірка лічильників води?

 

Абсолютно всі прилади небездоганні, проте точність показань повинна знаходиться в допустимих межах.

 

З часом лічильники стають менш точними. Це відбувається через наявність у воді сторонніх елементів, і зносу матеріалу. Тому повірка лічильників - обгрунтована дія, та й переплачувати за послугу вже точно нікому не хочеться.

 

Коли виконують повірку лічильників води?

 

Після 3-х років експлуатації приладів з водоканалу приходить повідомлення про необхідність проведення повірки лічильників води. Якщо Вас ніхто не сповіщає, не варто все пускати на самоплив. Краще самому звернеться до водоканалу, і написати заяву на проведення повірки лічильників води.

 

Позапланова перевірка

 

Також повірка лічильників буває позаплановою. Якщо Ви раптом засумнівалися в правильності показань - напишіть заяву на перевірку. При цьому слід враховувати, що позапланову повірку лічильників води здійснюють за рахунок власників лічильників.

 

 

Для цього до Вас приїде контролер з водоканалу, і запише показання лічильників. Потім можна зняти водоміри і віддати на перевірку. Лічильники знімаються, а потім і встановлюються, власними силами. Для цього необхідно викликати сантехніка, який демонтує лічильники.

 

Останній етап повірки

 

Якщо лічильники справні, викличте сантехніка для їх установки, після чого їх опломбує і прийме в експлуатацію співробітник водоканалу.

 

Якщо при перевірці виявиться, що лічильники перевищили допустиму похибку, тоді буде здійснено перерахунок платежів, а лічильники доведеться замінити.

 

Провести заміну лічильників Вам завжди допоможуть досвідчені сантехніки колективу Домашній Майстер - Південь.

 

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Зателефонуйте нам за тел. 0999552332. або замовте необхідну послугу в будь-який час на сайті.


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely