Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Зварювання - технологічний процес з отримання нероз'ємного з'єднання за допомогою встановлення міжатомнoго зв'язку між зварюються частинами при їх частковому, або повному нагріванні, пластичному деформуванні, або впливі того й іншого.

 

Зварювання - складний фізичний процес, що дозволяє отримати монолітне з'єднання металу. Зварювальні роботи мають величезне значення в будівництві, а також при виконанні монтажних роботах.

 

Для якісного виконання зварювальних робіт майстер повинен мати дуже високу кваліфікацію. Тому сьогодні все частіше виникає можливість виконувати роботи без використання зварювання. Більшість сантехніків виконують монтаж металопластикових, або екопластікових труб, які не потребують зварювання. Щоб не виконувати зварювальні роботи, майстри нарізають різьбу, або використовують інші хитрощі.

 

Відзначимо, що більшість майстрів взагалі не вміють виконувати зварювальні роботи. А переважна більшість "професійних" зварників не мають достатньої кваліфікації для зварювання труб.

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником. Ціну на роботу призначає майстер і він несе відповідальність за якість.

 

 

Майстри нашого колективу "Домашній Майстер - Південь" виконають зварювальні роботи різної складності.

 

 Телефон в Херсоні 0999552332в м. Олешки - 0953625424


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely