Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Душова кабіна - бездоганний варіант для Вашої ванної кімнати. Складання і монтаж душових кабін виконують майстри  групи Домашній Майстер - Південь, і Вам не доведеться вникати в усі складності процесу встановлення. Будь-які види сантехнічних робіт вони виконають якісно і максимально швидко.

 Встановлення душової кабіни. Херсон. Олешки.

Які роботи включає в себе установка душової кабіни?

 

По-перше, це збірка душової кабіни. Насамперед встановлюється піддон, а потім вирівнюється за рівнем. Після виконується збірка верхньої складової душової кабіни. Потім сантехнік обробляє силіконом необхідні місця, і кабіну підключають до каналізації.  Встановлюється змішувач, і душова кабіна підключається до мережі.

 

Установка душових кабін різних типів складності

 

Вартість встановлення душових кабін залежить від складності монтажу. Складність монтажу душових кабін і боксів буває звичайною і підвищеною. При цьому враховують тип конструкції, додаткові функції, і необхідність підведення електрики.

 

Особливості монтажу душових кабін

 

Конструкції душових кабін бувають: кутові (оснащені всього двома шторками), а також закриті, прямі, кутові бокси. Так, останні встановлюються в кутку приміщення, стіни ванної кімнати одночасно будуть і стінками душової. Тому необхідно подбати про гідроізоляцію стін.

 

Закриті душові кабіни найчастіше обладнані різноманітними функціями, що потребують підключення електрики. А підвід кабелю електроживлення у ванній потрібно виконувати максимально акуратно.

 

Чому вигідно замовляти послуги установки душової кабіни в групі майстрів - Домашній Майстер Південь?

 

Наші майстри виконують монтаж душових кабін, дотримуючись усіх встановлених норм безпеки. Професійне встановлення душової кабіни, не приведе, на відміну від самостійного, до протікання і передчасного виходу кабіни з ладу. Наші майстри зберуть і встановлять душову кабіну точно і швидко, позбавивши Вас від труднощів.

 

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Виклик майстра

 

Замовлення послуги "встановлення душової кабіни» можна здійснити в будь-який час на сайті, або в будь-який день тижня по телефону в м.Херсоні 0999552332 -в м. Олешки - 0953625424 з 7.00 до 20.00. Фахівці надійно і недорого виконають монтаж душової кабіни. Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість. Результатами нашої роботи Ви точно залишитеся задоволені.


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely