Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Розкішна ванна - чудовий подарунок самому собі, особливо враховуючи, що  встановлення  ванни не настільки трудомістка робота, як здається. Все ж, самостійно встановити ванну зможе тільки фахівець, який має подібний досвід. Тому, якщо Ви нарешті  вирішили поміняти ванну, замовте послуги сантехніка в нашій групи майстрів -  Домашній Майстер Південь.

 

До чого готуватися, встановлюючи ванну?

 

Змінивши ванну, можна кардинально поміняти вигляд всієї ванної кімнати.

 

Якщо планування дозволяє, ванну можна змістити, - досвідчені сантехніки легко виконають необхідний монтаж труб. Тому, ідеї Ваші - реалізація наша.

 

Визначивши майбутньої дизайн ванної кімнати, підберіть найбільш підходящу ванну. Великою популярністю сьогодні користуються акрилові ванни, однак чавунні поки не здають свої позиції.

 

Як здійснюється встановлення ванни?

 

Встановлення ванни включає декілько важливих моментів. У першу чергу, готуємо місце для нової ванни - забираємо все зайве і демонтуємо. Також необхідно оглянути стан труб, і замінити їх у разі потреби.

 

Саме встановлення ванни починається з монтажу ніжок, що кріпляться потім до кронштейнів, розташованим на дні ванни. Потім приступаємо до вирівнювання ванни. Також слід врахувати і відстань між підлогою та днищем ванни, його мінімальна величина повинна складати 14,5 см.

 

Далі - монтуємо слив і сифон. На даному етапі, швидше за все, будуть потрібні додаткові перехідники і муфти, їх слід підготувати заздалегідь. Потім виконується встановлення змішувача.

 

Якщо ванна встановлена впритул  до стіни, тоді зазор між стіною і ванною слід закрити герметиком. Встановлення ванни завершує тестування на герметичність.

 

Встановлення ванни - досить ризикована процедура, оскільки пошкодити, і чавунні, і акрилові ванну дуже просто. Тому, щоб позбавити себе від проблем і виключити наявність деффектов, зверніться до професійних сантехніків.

 

Встановлення ванни - замовляємо послугу.

 

Ви можете в будь-який час замовити у нас майстра для встановлення ванни, заповнивши форму на сайті, або зателефонувавши в Херсоні - 0999552332, в місті Олешки - 0953625424

 

 

Ми надаємо наступні послуги:

- Встановлення чавунних і акрилових ванн;

- Установка гідромасажних ванн;

 Встановлення  металевих ванн;

- Укладання керамічної плитки.

- Ремонт ванної кімнати;

 

У нашому колективі Домашній Майстер - Південь працюють лише професійні сантехніки, результатом роботи яких Ви обов'язково залишитеся задоволені. Звертайтеся до нас, і  встановлення  ванни для Вас пройде без зайвих хлопот.

 

 

Остаточну вартість послуг встановлює майстер, він же несе відповідальність за якість.

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely