Без вихідних
099-955-23-32 Херсон
066-694-67-22 Херсон
095-362-54-24 Олешки
7 днів на тиждень
Форма замовлення послуг
Форма онлайн-заявки послуг
Им'я
Контактний телефон
Місто:
E-mail
(За бажанням)
Потрібен фахівець
×
Форма онлайн-заявки на співпрацю
Им'я
Контактний
телефон
Місто:
E-mail
спеціалізація
Детальна інформація
×

Ми не уявляємо комфортного життя без опалення, гарячої та холодної води. Тому сьогодні немає жодного будівництва, де не потрібна установка труб опалення та водопостачання.

 

Монтаж труб. З чого почати?

 

В цілому, монтаж труб - досить складний процес, що поєднує різні види робіт. Почати його найпростіше з виклику сантехніка в агенстві Домашній Майстер Південь. Майстер допоможе підібрати труби, а також складе план трубопроводу, після чого виконає підготовчі роботи, і сам монтаж труб.

 

Як правильно вибрати труби?

 

Перед монтажем необхідно визначитися, які саме завдання труби будуть виконувати, оскільки всі труби володіють особливостями, і призначені для різних цілей.

 

На що необхідно звернути увагу під час вибору труб:

- Термін гарантійної служби;

- Відповідність матеріалу труб планованої експлуатації;

- Зручність монтажу труб;

- Вартість.

 

Від правильно обраних труб буде залежати, наскільки швидко буде здійснено монтаж труб, а також термін їх експлуатації.

 

Заміна труб. Що міняти?

 

Щоб визначити, які труби знаходяться в доброму стані, а які потрібно терміново міняти, зверніться до професіонала-сантехніку. Можливо, міняти труби потрібно не скрізь, а слід замінити їх тільки на деяких ділянках - це зможе визначити лише досвідчений сантехнік. Якщо кошти є, то звичайно найкраще буде поміняти всі труби.

 

Заміну труб поділяють на часткову і комплексну, з додатковими видами робіт. Крім демонтажу і монтажу труб, іноді необхідно поміняти гофру, встановити унітаз, змішувач, фільтри, лічильники води, і т.д. Якщо заміну труб виконують повністю, також можна перепланувати розводку.

 

Заміна труб водопостачання володіє безліччю нюансів, які слід враховувати, оскільки навіть дрібні помилки здатні обернутися великими неприємностями. Щоб цього уникнути, заміну труб повинен виконувати фахівець.

 

Купуємо нові труби

 

Після того, як Ви визначитеся, які роботи знадобляться, необхідно підрахувати, скільки буде потрібно труб. Потім вибираєте, з якого матеріалу купувати труби. Останнім часом найбільш часто для водопостачання застосовують пластикові та металопластикові труби, оскільки вони відрізняються міцністю, високою стійкістю до корозії, а також мають великий термін експлуатації.

 

Розібравшись, що необхідно для заміни труб, можна викликати майстра.

 

Міняємо труби за допомогою фахівців

 

Виконана професіоналами робота завжди має гарантію, саме тому вигідно звертатися до майстрів. Щоб отримати результат, здатний радувати Вас тривалий час, зверніться в нашу групу майстрів Домашній Майстер - Південь.

 

Ми надаємо наступні види послуг:

- Заміна труб системи опалення;

- Заміна труб водопостачання.

 

Майстри  Домашній Майстер - Південь мають необхідне обладнання, і можуть виконати всю роботу, яка виникає під час заміни труб. Наші майстри поміняли труби в багатьох сотнях квартир, тому ми можемо впевнено гарантувати надійність і професійний підхід.

 

 

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Витратні матеріали купуються тільки разом з замовником.

 

Заміна труб за допомогою Домашній Майстер-Південь - це завжди якісно і за оптимальними цінами. Телефон в Херсоні - 0999552332В місті Олешки - 0953625424


На главную Форма заказа услуг

Це може бути цікаво!

Создание и разработка сайтов Safely